Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

O areálu

P1070037 large

Vrchbělá je ojedinělý projekt, jehož cílem je nabídnou sportovní a rekreační vyžití pro celou rodinu. V rámci areálu si užijete jak aktivní odpočinek, tak zasloužený relax a mnoho zábavy se svými dětmi, to vše obklopeni malebnou českou krajinou.

Svůj pobyt můžete zahájit projížďkou po upravené cyklostezce, poté zvolnit tempo při procházce k nedaleké rozhledně a následně potěšit své děti návštěvou malé zoologické zahrady. Pro ty odvážnější máme připraveno něco extra! Unikátní lanové centrum, v němž otestujete svoji fyzičku i sebedůvěru.

Pokud toužíte po delším oddechu a pouze krátká jednodenní přestávka v běžném shonu nestačí, zabookujte si několikadenní pobyt v tříhvězdičkovém Hotelu Relax nebo v přilehlém kempu. Samozřejmě myslíme i na to, že při pobytu na čerstvém vzduchu rychle vyhládne. V restauraci spadající pod správu hotelu si vyberete z rozmanité nabídky obědů i večeří.

Projekt Vrchbělá je výjimečný nejen svojí širokou nabídkou aktivit, ale také procesem svého vzniku. Areál byl vybudován na území bývalého vojenského výcvikového prostoru Ralsko, s výstavbou se začalo v roce 2010 a poslední úpravy proběhly v roce 2016. Od té doby do centra Vrchbělá zavítalo mnoho spokojených návštěvníků.

„Ty nejcennější zážitky se rodí ve chvílích, kdy spolu blízcí něco podnikají. Ať už se jedná o adrenalinový výkon, kdy přemůžete sami sebe, nebo o chvilky klidu a pohody při hrách a procházkách. V našem multifunkčním areálu můžete okusit obojí. Také proto se k nám návštěvníci vrací i po několikáté, pokaždé totiž mohou zažít něco nového a jedinečného,“ popisuje atmosféru areálu jeho vedoucí Bc. Jindřich Medek.

Dron

DJI 0251

 

DJI 0233

 

DJI 0214

 

DJI 0231

 

DJI 0280

 

DJI 0210

 

DJI 0232

 

DJI 0255

 
 
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load