Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?
Penzion Helga nabízí ubytování v CHKO Český ráj. Jedná se o rodinný dům s ubytováním nacházející se v obci Žďár. Pokud hledáte ubytování pro dva nebo rodinu a chcete prostor s vlastní koupelnou i kuchyňkou, pak je tento penzion pro Vás to pravé.

Penzion Helga – ubytování:

Kapacita penzionu Helga je 15 lůžek (5+4+2+2+2). Každý apartmán je vybavený samostatnou koupelnou, kuchyňským koutem, televizí a WIFI.

Ke každému apartmánu patří jedno kryté garážové stání.

Prostor pro kola (stojan) najdete také pod krytým garážovým stáním. Svým hostům nabízí majitelé možnost pronájmu kola. Podrobnější informace na místě e-mailem či telefonicky.

Pokud je Vás více a chcete trávit čas společně, součástí společných prostor je společenská místnost s kapacitou 16 - 18 míst, která je vhodná i pro různé kurzy a školení.

Možné je také posezení na zahradě s možností zapůjčení grilu.

Penzion Helga – stravování:

Stravování vlastní - všechny apartmány mají vlastní kuchyňský kout.

V případě, že se nechcete stravovat sami, doporučujeme místní restaurace, kterých je v okolí hned několik. Informace naleznete v penzionu.

Popis apartmánů:

1. Modrý apartmán se nachází v přízemí : kapacita 4 - 5 osob . Manželská postel a jedno lůžko je v hlavní ubytovací místnosti, ložnice má dvě oddělená lůžka. Dále apartmán nabízí oddělené WC, koupelnu s vanou, vybavený kuchyňský kout, TV a WIFI. Vybavení kuchyňky: lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, dvou plotýnkový sklokeramický vařič, nádobí.

2. Zelený pokoj se nachází v přízemí: kapacita 2 osoby – oddělená lůžka, koupelna se sprchovým koutem a WC, vybavený kuchyňský kout, TV a WIFI. Vybavení kuchyňky: lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, dvou plotýnkový sklokeramický vařič, nádobí.

3. Červený apartmán se nachází v 1. poschodí: kapacita 4 osoby. Manželská postel je v hlavní ubytovací místnosti, ložnice má dvě oddělená lůžka, koupelna se sprchovým koutem a WC, vybavený kuchyňský kout včetně myčky, TV a WIFI. Vybavení kuchyňky: lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, dvou plotýnkový sklokeramický vařič, nádobí, myčka.

4. Šedý pokoj se nachází 1. poschodí : kapacita 2 osoby – manželské lůžko šíře 180cm, koupelna se sprchovým koutem a WC, vybavený kuchyňský kout, TV a WIFI. Vybavení kuchyňky: lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, dvou plotýnkový sklokeramický vařič, nádobí.

5. Růžový pokoj se nachází 1. poschodí: 2 osoby – manželské lůžko šíře 160cm, koupelna s vanou a WC, vybavený kuchyňský kout, TV a WIFI. Vybavení kuchyňky: lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, dvou plotýnkový sklokeramický vařič, nádobí.

Penzion Helga – okolí:

- Příhrazské skály
- Drábské světničky
- vrch Mužský
- zřícenina hradu Valečov
- zámek Mnichovo Hradiště
- město Turnov (brána Českého ráje)
- zámek Hrubý Rohozec
- hrad Kost
- zámek Hrubá Skála
- skalní město Hruboskalsko na Zlaté stezce Českého ráje
- Lázně Sedmihorky

mailŽďár

Žďár 32, 294 12

GSM:+420 732 821 531
E-mail:helga@tiscali.cz
Web:www.penzion-helga.cz

Popis

Celková kapacita lůžek:
15
Druhy pokojů:
apartmá
Počet apartmá:
5

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost / salonek
gril / ohniště
zahrada / terasa
půjčovna kol
parkoviště

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load