Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?
Katusice leží 14 km západně od města Mladá Boleslav. Správní území má rozlohu 1522 ha a tvoří ji 5 částí, a to obce Doubravice, Katusice, Spikaly, Trnová, Valovice.

Obec Katusice leží v nadmořské výšce 311 m n.m. Území je v Chráněné oblasti přirozené akumulace vod Severočeská křída.

Obec Katusice je zřizovatelem základní a mateřské školy, které slouží i obyvatelstvu spádové oblasti okolních obcí.Obci patří též požární zbrojnice s garážemi a sportovní areál - hřiště na kopanou, tenisový kurt, hřiště na odbíjenou a nohejbal včetně kabin a soc. zařízení. U hřiště stojí klubovna v majetku obce, vhodná pro pořádání rodinných a sportovních oslav v počtu až 50 osob.

V roce 2000 byl dostavěn Kulturní dům v Katusicích, jeho součástí je družina základní školy, víceúčelový sál a restaurační zařízení včetně vinárny a salonku. Prostředí restaurace je vhodné pro pořádání školení, svatebních hostin, tanečních zábav a různých oslav. Ve velkém víceúčelovém sále probíhájí po celý týden různá cvičení: děti, ženy, zumba, fotbal, tanečky, dále je vhodný pro pořádání konferencí a plesů.
O zaměstnanost v obci se starají větší podniky: Agrodružstvo Katusice, Zemědělská společnost Katusice, s.r.o., Austis a.s. - výroba barev, Autodoprava - Tošovský (včetně benzinové pumpy), ZZN Polabí, VTOS s.r.o. - výkup železa.V obci hospodaří dva soukromí zemědělci, pan Dvořák a pan Krouský.

Spolky

Dámský klub

Hasiči

Myslivci

Sokol
mailMladá Boleslav

nám. Budovatelů 4, Katusice, 294 25

Telefon:+420 326 394 312
Fax:+420 326 394 312
E-mail:urad@obec-katusice.cz
ulmanova@obec-katusice.cz
Web:www.obec-katusice.cz
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load