Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Penzion u Královny Dagmar

Penzion u královny Dagmar se nachází na kopci přímo pod masivními hradbami Karlštejna jen 30km od Prahy.

Penzion nese jméno Dagmar Dánské (asi 1186 – 24. květen 1213, Ribe) nebo také Markéty  Přemyslovny jež byla českou princeznou, dcerou krále Přemysla Otakara I. a jeho první manželky Adléty Míšeňské, později dánskou královnou jako první manželka krále Valdemara II. (1170-1241), který Dánsku vládl od roku 1202.

Penzion byl nedávno rekonstruován. Ubytování uspokojí i ty náročnější hosty. K dispozici nabízí standartní dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a sprchovým koutem, manželskou postelí a TV, nebo luxusnější apartmány pro 2-4 osoby s rohovou vanou a vkusně zařízenými obývacím pokojem, možno využít zásobený pokojový bar. Celková kapacita penzionu je 19 lůžek. WiFi zdarma téměř ve všech prostorách penzionu.

K penzionu patří i výborná restaurace. Je útulná, stylová, na zimu vybavená  krbem a předkládá hostů, to nejlepší z české kuchyně za lidové ceny, uspokojí i náročnější strávníky, ale také ty, kteří holdují dobrému masu nebo salátům. V místní nabídce si vyberou i malí strávníci,  kteří si v  nabídce pokrmů jistě vyberou. Restaurace má venkovní terasu s příjemným posezením pod hradem Karlštejn. Kapacita restaurace je 25 míst, salonek 25 míst a venkovní terase se slunečníky 85 míst.

 

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load