Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?
Penzion Vinice se nachází ve středočeském městysi Karlštejn, v srdci chráněné krajinné oblasti Český kras.

 K ubytování nabízí penzion dvoulůžkové pokoje De luxe, Superior a Extra mini a třílůžkový pokoj Superior. Všechny pokoje mají terasu, TV satelitní s plochou obrazovkou, bezdrátový internet zdarma, ústřední topení, hotelový textil, WC a sprchu, trezor a fén na vyžádání. Hotel je nekuřácký a za domácí mazlíčky je příplatek.

Restaurace a Motto Cafe má kapacitu 26 míst, letní zahrádka má kapacitu 24 míst plus venkovní bar. Venkovní terasa je zastřešená a s kapacitou 24 míst je ideálním prostorem na  menší rodinné či firemní oslavy. Menu restaurace je založeno na české kuchyni, kavárna nabízí výběr lahodných káv a sladkostí. 

Exkluzivní poloha penzionu poskytuje výbornou dostupnost centra městyse (300m), restaurací a obchodů či hradu Karlštejn (600m), který nabízí prohlídkové okruhy s průvodcem. Na hradě Karlštejn se každoročně pořádají různé společenské a kulturní akce, jako divadla, koncerty, královské průvody a hlavně vinobraní. V  blízkosti  se nalézají hrady Křivoklát či Točník nebo zámky Dobříš a Hořovice. Při pobytu v penzionu je dále možné zapůjčení kol nebo pronajmutí tenisových kurtů.

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load