Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Penzion Čtrnáctka

Rodinný penzion Čtrnáctka je kompletně zařízený ve stylu 30. let minulého století. Nachází se uprostřed přírody, která obklopuje historický městys Rataje nad Sázavou. Městys je proslulý nejen svými památkami a ale i tím, že se stal ústředním místem děje RPG hry Po stopách Jindřicha z Kingdom Come:Deliverance.

Turisté a návštěvníci si mohou vychutnat  ranní kávu na zahradě penzionu Čtrnáctka v Ratajích nad Sázavou. Krásný pohled z penzionu je na okolní přírodu, středověký hrad se zvonicí či barokní kostel sv. Matouše. Před budovou penzionu na historickém náměstí, které protíná prvorepubliková silnice z žulové dlažby stojí renesančně-barokní zámek, kde jsou nádherně zrekonstruované interiéry.

Penzion disponuje pěti pokoji. Dva dvoupokojové apartmány z nichž jeden pokoj je dvoulůžkový, druhý třílůžkový, celkem tedy pět lůžek s vlastním sociálním zařízením a jeden dvoulůžkový samostatný pokoj s vlastním sociálním zařízením. Celkem je tedy možné ubytovat až 12 osob v pěti pokojích.

Dům je patrový, v přízemí se nachází bar s výčepem a společenskou místností. Na druhé straně chodby je k dispozici kuchyňka vybavená ledničkou s mrazákem, sporákem, troubou, mikrovlnkou a myčkou. V létě je k dispozici otevřená zahrada s venkovním sezením a krbem s možností grilování. V patře se nachází pokoje. V pokojích není televize. Penzion je kompletně nekuřácký. V celém objektu je možnost příjmu Wi-Fi.

Prostory penzionu je možné pronajmout na individuální akci, celý objekt - oslavy, školení, večírky, rauty apod. K dispozici je šest dvou a třílůžkových pokojů, kuchyňka, prostorná zahrada a parkovací stání přímo před objektem. Penzion disponuje barem s vlastním výčepem v přízemí. Mimo tradičně točené pivo si lze po domluvě  přivézt vlastní sudy. Parkovací místa před penzionem, kola je možné uschovat v altánu na zahradě.

Příjezd  je možný od 15:00 (dřívější čas prosíme po domluvě), odjezd  je do 11:00 (pozdější čas prosíme po domluvě).

V samotné obci Rataje je obchod, fotbalové a volejbalové hřiště, jezdecká stáj, v létě možnost koupání v řece, výletů na kole a návštěv památek. Je zde dobré spojení z Prahy po dálnici D1 (45 min).

 

mailRataje nad Sázavou

Náměstí Míru 14, Rataje nad Sázavou, 285 07

Telefon:+420 721 292 490
GSM:+420 721 971 323
E-mail:ctrnactka@penzion-rataje.eu
Web:https://www.penzion-rataje.eu/

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 500 Kč

Popis

Kategorie:
Stylové ubytování s rodinnou atmosférou
Celková kapacita lůžek:
12
Celkový počet pokojů:
1
Druhy pokojů:
2 lůžkové
apartmá
Počet 2 lůžkových:
1
Počet apartmá:
2
Orientační cena za noc / osoba:
500

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
WiFi
možnost vaření
gril / ohniště
zahrada / terasa

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load