Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Návštěvníky veletrhu Holiday World okouzlil nejen kouzelník, ale i stánek Středočeské centrály cestovního ruchu

Koncem minulého týdne (21. – 24. února) se na veletrhu Holiday World v Praze představila návštěvníkům také Středočeská centrála cestovního ruchu (SCCR). Ta na veletrhu prezentovala novinky a tematické průvodce pro letošní turistickou sezonu. Lákadlem stánku byl nový maskot Středočeského kraje – pratur Karlík a fotokoutek. U stánku tak bylo neustále rušno.

Již při slavnostním otevření, ve čtvrtek 21. února, zahrála historická hudba Peregrin a doprovodný program vyvrcholil o víkendu vystoupením kouzelníka Pavla Kožíška, jehož triky ocenili nejen nejmladší přihlížející. Během celého veletrhu se mohli návštěvníci zapojit do soutěže o hodnotné ceny. Hlavní cenu - vstupenky pro celou rodinu do Aquaparku Čestlice při slosování získal Michal Vrkoč. Další ceny, a to propagační materiály SCCR, získal Petr Hammer a Václav Hýsek. Na stánku nechyběl ani zábavný fotokoutek s možností okamžitého získání vytištěných fotografií.

„Stánek na veletrhu Holiday World měl opravdu úspěch a setkávali jsme se pouze s pozitivními reakcemi na naše projekty. Návštěvníkům se líbily naše brožury s možnostmi ubytování a výletů, u dětí pak slavil úspěch pratur Karlík a brožura Za zvířátky do středních Čech. Největší úspěch měla nová mapa pivovarů ve Středočeském kraji. Myslím, že jsme se v záplavě dalších vystavujících rozhodně neztratili,“ hodnotí veletrh Markéta Wernerová, ředitelka Středočeské centrály cestovního ruchu.

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load