Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Střední Čechy se představí polským turistům na veletrhu MTT

Středočeská centrála cestovního ruchu vyrazí za hranice České republiky, aby nalákala polské turisty na krásy středních Čech během veletrhu MTT ve Wroclavi. Na polském veletrhu bude SCCR od 1. do 3. března prezentovat své aktivity u stánku CzechTourism - ve společné expozici České republiky. U stánku se návštěvníci seznámí s tipy na výlety, které přináší i brožury v polštině. Slavnostního zahájení, které odstartuje víkendový cestovatelský veletrh, se zúčastní také zástupci Středočeského kraje.

Cílem je představit kraj z pohledu cestovního ruchu, regionálních specialit, gastronomie, ale i regionu obchodních příležitostí. Střední Čechy budou prezentovány polskému publiku jako zajímavá turistická destinace, která se pyšní rozmanitou škálou historických, kulturních, přírodních i technických památek. Návštěvníci stánku se mohou seznámit, díky brožurám v polském jazyce, s možností stylového ubytování s rodinnou atmosférou, zámeckým ubytováním nebo s možností rodinných výletů za zvířátky.

Akce se kromě zástupců SCCR zúčastní také středočeský radní Martin Draxler a vedoucí Odboru regionálního rozvoje kraje Stanislav Dvořák, kteří budou jednat o další spolupráci Středočeského kraje se zástupci Dolnoslezského vojvodství. Už nyní se připravují dva press tripy pro novináře – jeden do Středočeského kraje, druhý do Polska.

SCCR zároveň letos posiluje komunikaci na sociálních sítích na vybraných zahraničních zdrojových trzích. Aktuálně spustila facebookové stránky přímo pro Polsko. 

„Střední Čechy jsou přitažlivou destinací pro polské turisty. Naším cílem je představit na veletrhu MTT ve Wroclavi potenciálním návštěvníkům veškeré cestovatelské možnosti, který náš kraj plný pohádkových zámků a kouzelné přírody nabízí. Ať už to jsou luxusní hotely v zámeckém prostředí nebo stylové ubytování s rodinnou atmosférou. Návštěvníci určitě ocení různorodé akce po celém kraji a bohatý program jak pro rodinné dovolené nebo pohodový pobyt pro páry,”uvádí Markéta Wernerová, ředitelka Středočeské centrály cestovního ruchu.

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load