Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Březen – měsíc čtenářů v Knihovně města Mladá Boleslav

Svaz knihovníků a informačních pracovníků vyhlašuje na měsíc březen již 19. ročník propagační kampaně Březen – měsíc čtenářů. Cílem této akce je především podpora čtenářské gramotnosti.

V letošním roce knihovna již poosmé vyhlásí nejlepšího Čtenáře roku. Tentokrát se vybírá nejlepší čtenář muž. Cílem této aktivity je posilovat společenský význam a prestiž četby a ocenit ty, kteří služby knihovny nejvíce využívají.

V Březnu-měsíci čtenářů se bude v knihovně především číst. Celý březen budou již tradičně probíhat tematická čtení pro nejmenší děti z mateřských škol nejen v dětském oddělení v hlavní budově knihovny, ale i v pobočce Severní Město. Děti si přijdou do knihovny poslechnout hezkou pohádku, prohlédnout si pěkné knížky a seznámit se s prostředím knihovny.

Během celého března si čtenáři knihovny mohou vypůjčit knihu tzv. „naslepo“. V oddělení pro dospělé čtenáře budou, v rámci akce Nesuď knihu podle obalu, některé knihy zabaleny v neprůhledném balicím papíru a odvážní čtenáři si vypůjčí zcela neznámou knihu. Při výběru jim pomohou drobné indicie uvedené na obalu knihy. Přijďte si vypůjčit knihu a nenechte se zlákat či odradit obálkou.

Mladá Boleslav

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load