Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Hotel Atlas, Benešov

Benešovský Hotel Atlas nabízí vysokou úroveň hotelových a doplňkových služeb.

Hotel Atlas se nachází v centru Benešova. V roce 2017/2018 prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí velmi útulné a příjemné ubytování v centu města.

Na benešovské hlavní autobusové a vlakové nádraží je to pouhých 500 metrů. Můžete si prohlédnout 3 km vzdálený zámek Konopiště nebo 15 km vzdálený zámek Jemniště. Součástí hotelu je konferenční místnost až pro 30 osob. K dispozici je základní technické vybavení. Hotel nabízí kompletní servis pro zajištění svatebních hostin, promocí, rodinných či firemních večírků a oslav včetně zajištění hudební produkce. Hotel má k dispozici vlastní oplocené parkoviště. Do Benešova se s oblibou sjíždějí i příznivci loveckého parkuru a sportovní střelby. Díky vyhlášeným honitbám a střelnicím se tato lokalita řadí k jedněm z nejvyhledávanějším.

Oblast je díky vynikajícím golfovým hřištím oblíbenou destinací milovníků golfu, díky klidné kráse regionu je hotel skvělým místem pro odpočinek a čerpání nových sil.

Benešov se stává rovněž rájem sportovních klubů.  Pro svá soustředění zde najdou skvělé podmínky fotbalisti, hokejisti, krasobruslaři, atleti i volejbalisté.

Hotel má vynikající přístup na hlavní silnici do Prahy a poskytuje výborné zázemí pro firemní i soukromou klientelu.

Ubytování:
26 pokojů s koupelnou a WC.
Kapacita 67 lůžek v jedno, dvou, tří a čtyř lůžkové pokojích.
Pokoje jsou standardně vybaveny  barevnou televizí se satelitním příjmem.

Gastronomické služby: 
 Na objednávku zajistíme občerstvení na večírky, oslavy, školení. Nejen pro večerní posezení je k dispozici lobby bar s pestrou nabídkou nápojů a malého občerstvení.

Recepce je přítomna 06:00 -22:00. Čas příjezdu od 14:00, čas odjezdu do 10:00.


 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load