Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Resort Beach Nová Živohošť

Resort Beach Nová Živohošť se nachází nedaleko Slapské přehrady ve Středočeském kraji.

 Resort nabízí k ubytování stany, karavany, chatky a zděné bungalovy pro 3-6 osob( bungalow Economy je pro 3 osoby, bungalow Standart pro 4 osoby, bungalow Superior je pro 4 osoby a má KK, apartmánový bungalow ubytuje 6 osob), bungalowy mají vlastní sociální zařízení

 Ceny za jednotlivé kategorie ubytování se pohybují dle období a druhu ubytování od 700Kč/noc 4.500Kč/noc.

Parkování je v ceně ubytování je v ceně ubytování, za auto extra se účtuje 70Kč na den pobytu. Za domácí mazlíčky si klienti areálu připlatí 100kč na den pobytu. Wi-Fi je zdarma.

Gastronomické služby  poskytuje restaurace  Terasa.

Resort Beach Nová Živohošť nabízí širokou škálu služeb kromě  ubytování zde také můžete zorganizovat teambuildingy, různé firemní nebo rodinné oslavy nebo například sportovní soustředění.

Ideální lokalita poblíž Slapské přehrady  dělá z Beach Resortu Nová Živohošť vyhledávané centrum vodáků a všech milovníků vodních sportů. Komfortní prostředí a  širokou škálu služeb areálu doplňuje přístaviště pro lodě s přípojkami  vody a elektřiny 220 V. Marina na Slapské přehradě nabízí zázemí pro kotvení lodí do 12m, s jedinečným výhledem na okolí a také na naší soukromou pláž.

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Květen - Září Po - Ne 8:00 - 20:00 otevřeno
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load