Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?
Hotel VZ Měřín se nachází na klidném místě obce Rabyně, na pravém břehu Slapské přehrady s travnatou pláží, cca 60km od Prahy.

Ubytovací kapacita hotelu je 192 lůžek. K standardnímu vybavení pokojů patří koupelna se sprchovým koutem, WC, televizor, chladnička, trezor a předokenní rolety. v letních měsících. Od dubna do října je možné objednat si  ubytování v chatách s příslušenstvím a kuchyňkou ideálních pro rodinnou dovolenou.

Součástí hotelu je aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, vířivkou, tobogánem a wellness centrum. Dále můžete využít nabídky služeb víceúčelové kryté sportovní haly a bowlingové herny. V letním období se tu dá hrát tenis, volejbal, plážový volejbal. K dispozici jsou půjčovny loděk, šlapadel, sportovních potřeb a kol.

K hotelovým službám patří bezplatná  úschovna zavazadel. Restaurace má kapacitu 130 míst , snídaně se podávají formou švédských stolů.  Obědy a večeře se podávají bufetovým způsobem.  V hotelové kavárně s terasou je možnost stravování výběrem z minutkového jídelního lístku. Kavárna má kapacitu 60 míst, během letní sezóny mohou hosté využít gastronomické služby v restauraci Mořská panna přímo u pláže. 

Krytý prostor s grilem je ideální pro pořádání firemních a rodinných večírků.  Plnění minibarů v pokojích je možné za poplatek. Poplatek se vybírá i za parkování.

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load