Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

S dětmi po středních Čechách

Vymýšlet stále nové a nové činnosti a plánovat letní víkendové výlety je někdy jako práce na plný úvazek. Abychom vám nelehký úkol usnadnili, připravili jsme seznam míst plných zábavy a poznání.

Do areálu Vrchbělá můžete vyrazit na jednodenní výlet, nebo si zde zarezervovat ubytování v hotelu, či kempu. Nudit se tu nebudete ani po týdnu! Ve sportovním a relaxačním centru Vrchbělá si na své přijde opravdu každý. Cyklostezky a specifický ráz krajiny potěší dospělé, menší děti si užijí chvíle na hřišti s prolézačkami a replikami českých hradů, ty starší zase zdolávání lanového centra. Naučná stezka seznamující se zajímavostmi zdejší unikátní přírody a minizoo pak potěší každého bez ohledu na věk.

Více o areálu Vrchbělá zde


Dokonce i Alenka zvyklá z říše divů na všelicos by tu stála v údivu s otevřenou pusou. A kde že by to žasla? V zábavním Parku Mirakulum! Dřevěný hrad s prolézačkami, lanové centrum, lesní město, bludiště, podzemní katakomby, vodní svět, kontaktní zoo, trampolíny, kreativní dílny… Mohli bychom pokračovat dál a dál, tolik toho rodinný park v Milovicích nabízí. Bude to chtít vyhradit si hned několik prázdninových víkendů, protože si toto místo vaše děti zamilují. A když se sem vypravíte s „Alenkovsky“ zvídavou a otevřenou myslí, budete ze zdejších zázraků nadšení také!

Více informací o Parku Mirakulum zde


Prázdniny jsou v polovině a všechny naše tipy máte odškrtnuté? Nebojte, návrhů máme mnohem více! Na seznam si můžete přidat návštěvy zřícenin hradů, aby se děti seznámily s poutavou českou historií, cestu po stopách oblíbené pohádky Lotrando a Zubejda, odpoledne v zoologické zahradě nebo procházku po naučné stezce. Výlety po Středočeském kraji můžete opravdu zaplnit celé léto a bude to léto nabité zážitky, poznáním, tvořivostí a tou nejryzejší prázdninovou pohodou.

Další tipy na výlety s dětmi naleznete zde

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load