Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?
Hotel U Jezera je situován v klidném prostředí nejrozsáhlejších lužních lesů v České republice na jižním okraji obce Velký Osek nedaleko Kolína.
Ubytovací kapacita hotelu nabízí 65 lůžek s možností až 10 přistýlek. Pokoje jsou dvou a třílůžkové a je možné je pronajmout. Pronajímat lze i rodinné apartmány. Všechny pokoje jsou nově vybaveny vlastní sprchou, WC. Čtyřlůžkové apartmány mají vlastní sprchu a toalety. Ve všech pokojích je zdarma dostupná Wi-Fi síť, LCD televize a malé lednice. 

V hotelu U Jezera se dají organizovat rodinné oslavy, svatby, firemní akce, kulturní programy.  Pro tyto příležitosti jsou k dispozici dva salónky pro 30 - 70 účastníků. Parkování je pro hotelové hosty zdarma. Pobyt se zvířaty není možný. 

Hotel se nachází v těsné blízkosti jezera kde mají hosté možnost relaxovat přímo u vody. Romantická krása okolních lužních lesů přímo vybízí k procházkám nebo cyklistickým výletům po značených trasách. U hotelu je dětské hřiště a venkovní posilovací stroje pro dospělé. V  blízkosti hotelu vede Labská stezka, další oblíbenou trasou je cesta do Kolína, Poděbrad, Nymburka či opačným směrem k Žehuňskému rybníku či do Kolína. 

Vzdálenost od Prahy: 67

Popis

Doplňkové služby:
konferenční služby

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
restaurace

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load