Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

„Střední Čechy královské“ zavítaly do Polska

Na přelomu února a března se Středočeská centrála cestovního ruchu p.o. (SCCR) prezentovala na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu a volného času ve Wroclawi.

Veletrh proběhl ve dnech 28. 2. – 1. 3. na Wroclawském stadionu a SCCR se zde prezentovala hned na dvou místech. Na stáncích zahraničního zastoupení CzechTourism a Dolnoslezského vojvodství.

Středočeská centrála cestovního ruchu představuje návštěvníkům v zahraničí novou destinační značku „Střední Čechy královské“. Zájemci měli na stánku k dispozici tematické brožury jako „Královská místa“ a bylo pro ně připraveno i mnoho dalších propagačních materiálů, typů na cyklovýlety, pivní mapa, mapy rozhleden a kempů.

„Jsme moc rádi, že můžeme na zahraničních veletrzích představovat návštěvníkům novou destinační značku „Střední Čechy královské“. Vnímáme od návštěvníků zájem o krásná místa ve středních Čechách a to nám dělá velikou radost. Ve Wroclawi jsme měli možnost se prezentovat na dvou stáncích zároveň, kde se rozdalo mnoho propagačních materiálů, zejména cyklomap, map kempů a pivovarů“. ,uvedla ředitelka Zuzana Vojtová ze Středočeské centrály cestovního ruchu.

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load