Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Penzion U Kašpárků

Penzion U Kašpárků se nachází ve Žďáru v Českém ráji. Penzion je vhodný pro celoroční rekreaci. V okolí je mnoho kulturních památek, značených turistických tras i cyklotras, možnost houbaření, koupání, rybaření. V zimě pak lyžování, jak běžecké, tak sjezdové (Kozákov, Ještěd).

Penzion U Kašpárků nabízí ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV. Jsou situovány na sever, tudíž mají příjemné klima v letních měsících. V nabídce je také apartmán s venkovní terasou a grilem. Apartmán zahrnuje jednu ložnici (4 lůžka), obývací pokoj s TV, zařízenou kuchyň a WC s koupelnou a rohovou vanou.

Parkování je zajištěno uvnitř objektu. Ubytování je možné se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí v restauraci U Kašpárků, která je součástí penzionu.

Restaurace U Kašpárků nabízí širokou nabídku teplých a studených jídel, saláty, dezerty a poháry. Restaurace je otevřena v sezóně od 11.00 do 22.00 hodin kromě pondělí, a mimo sezónu od 15.00 hod. do 22.00 hodin středa až pátek a v sobotu a v neděli od 11.00 do 22.00 hodin. Restaurace má kapacitu 50 míst + sezení na venkovní terase. Penzion a restaurace je vhodná pro pořádání firemních večírků, svateb, promocí a různých oslav.

V letních měsících je možnost využít venkovní posezení uvnitř areálu, dále je zde možnost grilování, bazén, volejbal nebo jiné míčové hry, ping pong, stolní fotbal, kulečník, šipky.

Popis

Celková kapacita lůžek:
15
Druhy pokojů:
2 lůžkové
3 lůžkové
apartmá

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost / salonek
gril / ohniště
zahrada / terasa
venkovní bazén
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load