Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Apartmány V Podzámčí

V blízkosti Prahy, v centru města Mělníka a nedaleko od známých mělnických vinic nabízejí svým hostům ubytování stylové Apartmány I a Apartmány II v podzámčí.

Apartmány v Podzámčí nabízejí hned několik mělnických objektů k ubytování - Apartmány v Podzámčí I, Apartmány v Podzámčí II a  bezbariérový dům.

 První dům s apartmány najdete na ulici Jaroslava Seiferta 167/12.  Je to celkem sedm apartmánů o kapacitě 27 lůžek. Nejmenší apartmán je určen nejvýše pro 2 osoby a ten největší maximálně pro 6 osob. Každý z apartmánů obsahuje vlastní koupelnu s toaletou. Po celé budově je volný přístup na internet pomocí wi-fi .

Druhý apartmánový dům se nachází v ulici Jaroslava Seiferta 177/13, vzdálen od prvního domu asi 300 metrů. V domě  se nalézá šest apartmánů o kapacitě 23 lůžek. Nejmenší z nich je pro 3 osoby a největší pro 5 osob. Ke každému apartmánu patří vlastní koupelna s toaletou. Celý prostor je pokrytý wi-fi, přístup na internet je volný.

 Kromě standartního moderního vybavení je  do apartmánů možné dodat na požádání dětskou postýlkou případně jídelní židličkou. Součástí služeb pro hosty je nabídka dokoupení snídaní formou bufetových stolů.

Všechny apartmány jsou nekuřácké, klienti-kuřáci mohou využít přilehlých teras. Ve všech objektech je Wi-FI zdarma, vlastní parkovací místa jsou v zahradě. 

Ubytovat se je možné i v bezbariérovém domě s privátní zahradou má obytnou plochu 80m2 je určen až pro 6 osob. Dům disponuje dvěma oddělenými ložnicemi. Má také  krytou terasou s krbem a posezením odkud je překrásný výhled na Zámek  a soutok Labe s Vltavou.

Ubytování s domácími mazlíčky ve všech objektech je povoleno. 

mailMělník

Jaroslava Seiferta 12 / 167, Mělník, 276 01

Telefon:+420 775 734 794
+4 207 745 844 000
E-mail:info@apartmanymelnik.cz
Web:www.apartmanymelnik.cz
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load