Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?
Sportovně relaxační centrum Esmarin nabízí aktivní sportovní odpočinek na jednom místě - tenis, badminton, nohejbal, volejbal, florbal, cvičení, posilovna i malý bazén, v létě také beach volejbal a beach tenis.

Esmarin  Wellness Hotel nabízí klientům k využití sportovního odpočinku možnost se i ubytovat s kapacitou 30 lůžek - 5 dvoulůžkových pokojů, čtyři rodinné mezonety  a velké mezonetové apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, trezorem, TV a  fénem apod. V jižních pokojích je klimatizace. Snídaně je započítána v ceně ubytování a hoteloví hosté mají zdarma vstup do fitness i wellness.

Hotelová restaurace Lískovka se zaměřuje na tradiční českou gastronomii. Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský koutek kde po předchozí domluvě s personálem je možné zajistit hlídání dětí.

Esmarin je také vhodným místem pro kongresovout turistiku, různé druhy firemních a soukromých oslav. Pro firemní akce je tady k dispozici jednací sál s  kompletním technickým zázemím, internetovým pokrytím a občerstvením. Také pro soukromé druhy oslav jako např. svatby nabízí hotel celé spektrum komplexních služeb od uspořádání hostiny dle přání zákazníků, po kosmetické  a kadeřnické služby, dopravu, hudební doprovod a pronájem svatebního apartmá.
mailMníšek pod Brdy

Lhotecká ulice 1535, Mníšek pod Brdy, 252 10

Telefon:+420 702 005 006
+420 311 369 369
Fax:+420 226 013 999
E-mail:info@esmarin.cz
Web:http://www.esmarin.cz/
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load