Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Ranč Licoměrsko

Na malebném ranči Licoměrsko se můžete ubytovat, projet se na koni, a pokud máte vlastní vybavení, tak si i zastřílet lukem nebo kuší na 3D lukostřeleckém parkuru. Přímo na farmě si můžete zakoupit kozí mléko, sýry, jogurty a syrovátku.

Malý rodinný ranč se nachází na polosamotě u lesa v turistickém regionu Posázaví. Leží 2 km od dálničního sjezdu D1 Vlašim – Kácov, 50 km od Prahy.

Zájemcům areál nabízí ubytování v 5 apartmánech s příslušenstvím, nebo v letních dřevěných chatkách. Apartmány jsou různě velké (2, 4 a 12 lůžkové) a mají různý počet pokojů. Ubytovaní v dřevěných chatkách mají k dispozici toalety a koupelnu v 50 m vzdálené centrální budově.

Ranč se zaměřuje na chov koní, krav, ovcí a koz.  Pro výcvik mladých koní a jezdců je využívána tzv. Parelliho metoda. Vedle možnosti ustájení a tréninku koní nabízí ranč turistické vyjížďky do malebné okolní přírody, jezdecké kurzy pro začátečníky a kroužek pro děti.

Ranč Licoměrsko nabízí různé možnosti a aktivity pro váš volný čas, jako je agroturistika, cykloturistika, vyjížďky na koni pro začátečníky i pokročilé pod vedením instruktora i dětské letní jezdecké tábory. Pro náročnější hosty je možné zajistit vyhlídkové lety balonem, střelbu z pistole či lukostřelbu.
mailTichonice

Kácovec 18, Trhový Štěpánov, 257 63

GSM:+420 602 363 884
+420 602 222 776
E-mail:info@licomersko.cz
Web:www.licomersko.cz
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load