Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Autokemp Dobřichovice

Nedaleko od Prahy na břehu řeky Berounky se nachází Autokemp Dobřichovice. Pro letošní sezónu je otevřený od 25.5.2020.

Běžná otevírací doba je od května do října, ale v případě zájmu a příznivého počasí může být provozní doba po dohodě se správcem prodloužena. Kemp nabízí nově opravené prostory sociálního zařízení WC a sprch, recepce a přípojné sloupky pro karavany. Autokemp je snadno dostupný a proto je oblíbeným místem jak pro mladší tak seniorskou generaci milovníků tohoto stylu ubytování.  

 V kempu je možné se ubytovat ve stanech, chatkách, karavanech(počet karavanových stání je 20)  a maringotce. Chatky mají  elektřinu, lednici, kuchyňku a ložní prádlo.

Gastronomické služby nabízí restaurace Jez dobré naděje.

Cena ubytování je 780Kčza noc/2osoby. Parkovací poplatek činí 50Kč na den, parkování u stanu je zdarma. Domácí mazlíčci mají vstup povolen také za 50Kč na den.

Pro sportovní vyžití klientů je tady k dispozici petanque volejbal, ruské kuželky, dětské hřiště. V létě je tady molo na koupání, koupat se dá i na jezu. K osvěžení slouží venkovní sprchy s pitnou vodou a po koupání i pohodlné převlékárny, zastřešená odpočívadla atd. Přes řeku je zvláště za západu slunce krásný výhled na zámek.

Autokemp Dobřichovice je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi neboť se specializuje na poskytování  služeb vodácké  půjčovny - disponuje trojmístnými a dvoumístnými kánoemi a kompletním vybavením na vodu pro celou rodinu.  Oblíbené jsou jednodenní výlety Dobřichovice - Srbsko po Berounce v rámci cenového balíčku.

 Koupání v řece je zdarma.

  

mailBeroun

Tyršova 1153, Dobřichovice, 252 29

Telefon:+420 733 766 516
E-mail:campdobrichovice@gmail.com
Web:www.campdobrichovice.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
všechny měsíce všechny dny v týdnu 8:00 - 20:00 otevřeno
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load