Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?
Camping Oase leží s leží mezi obcemi Zlatníky a Libeň ve Středočeském kraji.

Kemp OASE nabízí svým hostům ubytování ve stanech, karavanech a chatkách. Kapacitně má zařízení 100 míst kempingových pro 385 osob a 7 mobilních domů na pronájem v počtu 42 lůžek.  Ceny ubytování za jednotlivé kategorie- od 200 Kč/noc, dospělá osoba  150Kč/noc, dítě(2-11let) 100kč/noc.

Kemp má  velmi moderní kvalitní zázemí jako mycí kabiny, rodinné sprchy, Babyroom, profi pračky a sušičky prádla a promyčka nádobí. K využití je tady i vnitřní a venkovní bazén, možnost masáží,  návštěvy sauny nebo vířivky. Bohaté vybavení zde najdou i milovníci sportu - pro děti je k dispozici velké hřiště, trampolíny, šlapací motokáry, krytá klimatizovaná herna atd.

Parkování je v ceně.

Areál je ideálním místem pro ubytování rodin s malými dětmi, ale má i oddělená klidná místa kde si blízkost přírody a klid vychutnají i senioři. Pro děti organizuje kemp v sezóně 3x denně různé zábavné animační programy, mohou tady pozorovat koně ve volném výběhu, zakrslé králíčky a mývalí kočky.

 Domácí mazlíčci  jsou v OASE vítáni, pro psy tady mají  velkou louku a agility překážky.

16km od kempu je Aquapark Čestlice.

Nedaleko areálu je možné navštívit např. hrad Karlštejn, lomy Velkou a Malou Ameriku, zámek Konopiště  s přilehlým parkem, Koněpruské jeskyně nebo Průhonický  park. 
mailDolní Břežany

Zlatníky-Hodkovice, Dolní Břežany, 252 41

Telefon:+420 241 932 044
E-mail:info@CampingOase.cz
Web:www.CampingOase.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Červen - Srpen Po - Ne 8:00 - 12:00 otevřeno
13:00 - 22:00 otevřeno
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load