Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague nabízí pro hotelové hosty unikátně nastavený koncept poskytovaných kvalitních hotelových služeb v kombinaci s konferenčními sály s využitím aktivního odpočinku v největším aquaparkem ve Střední Evropě i s širokou nabídkou outdoorových aktivit.

V našem Aquapalace Hotelu Prague se můžete ubytovat. Hotel disponuje 231 hotelovými pokoji s přímým vstupem do aquaparku. Aquapalace Hotel  Praha je propojen se vstupem do Vodního světa. Ubytování je poskytováno v několika typech pokojů pro různorodou klientelu s tématickými okruhy. Milujete rodinnou atmosféru či rock? Cestujete za odpočinkem či máte obchodní jednání? Veškeré pohodlí po Vašem obchodním jednání naleznete u nás v našem Aquapalace Hotelu Prague.

Hotel Prague disponuje pokoji pro individuální klientelu a rodiny s dětmi také pro obchodní klientelu s využitím konferenčních možností na objednání a nezapomínáme ani na bezbariérové pokoje.

Pro naše hosty nabízíme více než 9000m2 zábavy a atrakcí Fitness Centrum, Wellness, Masáže & Relax, Vodní svět, Saunový svět .

Pro naše návštěvníky Vodního světa i naše hotelové hosty nabízíme Gastronomii Aquapalace Hotelu Prague občerstvení v Lobby baru Barracuda, obědy a večeře v restauraci Astra a prestižní eventový a konferenční catering situovaný v Aquaparku. Snažíme se o nejvyšší kvalitu kulturního stolování.


mailČestlice

Pražská 137, Čestlice, 251 01

E-mail:reservation@aquapalacehotel.cz
info@aquapalacehotel.cz
Web:academic.cz
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load