Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

V pondělí 12. dubna otevíráme své brány návštěvníkům

Také jste se už nemohli dočkat, až se k nám budete moci opět podívat? Nebo jste u nás ještě nebyli a čekáte až to bude možné? Máme pro vás skvělou zprávu! Od pondělí 12. dubna otevíráme dětské centrum, minizoo i rozhlednu. Přečte si, co vše můžete u nás zažít.

Naplánujte si svůj pohodový rodinný výlet do našeho areálu, který se pro vás otevírá od pondělí každý den od 8 do 19 hodin. O chvilky odpočinku i zábavy se vám postará naše minizoo, kde se na vaši návštěvu těší elegantní pávi, exotičtí Emu hnědý, poklidné ovečky i dovádivé kozičky, kterých tu chováme několik druhů. Kozí rodinka se na začátku roku rozrostla hned o čtyři mláďata kozy kamerunské. Blízkost němých tváří si užijete ať už přijedete z města nebo z venkova.

S dětmi pokračujte do dětského centra, kde na vás čekají prolézačkové repliky hradů Bezděz, Ralsko a Zvířetice, lanové centrum, palisádové bludiště, skluzavky, koupačky a plno další zábavy, která vaše malé nezbedy zabaví na celý den. Oblíbené jsou také dvě nafukovací trampolíny, které jsou zatím s ohledem na aprílové počasí stále zazimované.

Pokud ještě máte dostatek sil, vyjeďte si po 7,5 kilometrů dlouhé cyklostezce, která se kroutí svéráznou krajinou bývalého vojenského újezdu Ralsko, k rozhledně. Z její plošiny ve výšce 22 metrů budete mít areál, okolní krajinu i královský hrad Bezděz jako na dlani. Cyklostezka je vhodná pro jízdu na kolech, koloběžkách i inline bruslích. A pokud takové vybavení nevlastníte, nevěšte hlavu. Místní hotel Relax provozuje půjčovnu kol a koloběžek. Před vyjížďkou si nezapomeňte protáhnout svaly na workoutovém hřišti. Nebo prozkoumejte areál pomocí naučné stezky se záludnými kvízy.

Svačinku zbodněte na jednom z udržovaných odpočívadel umístěných podél cyklostezky i v dětském centru, nebo si zajděte k hotelu, kde funguje občerstvovací okénko. A pokud se děti na hřišti zašpiní, omýt je můžete v pravidelně dezinfikovaném sociálním zařízení přímo v dětském centru, kde najdete také dostatek dezinfekce i pro vaše ruce.

Samozřejmě je stále potřeba dodržovat hygienická a epidemiologická ochranná opatření, a proto bedlivě prozkoumejte bannery, kde se dozvíte vše potřebné. V areálu jich naleznete dostatek.

Aktuální informace hledejte na našich stránkách nebo našem facebookovém profilu.

Bělá pod Bezdězem

 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load