Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?
Kemp Na Slapnici se nachází na území CHKO Křivoklátsko poblíž soutoku Berounky a Zbirožského potoka, mezi obcemi Skryje a Čilá v okrese Rakovník.

Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách s celkovou kapacitou 37(34 pevných lůžek a 3 přistýlky) osob. Po dohodě je možné zajistit i ubytování v vlastních stanech hostů a 1-2 karavanech. Areál má recepci pro příjem hostů a vlastní parkoviště přímo v kempu.

Každá chata je vybavena příslušným počtem lůžek, stolkem, židlemi, věšákem/skříní a lednicí. V Chatě č. 1 je kuchyňský kout i koupelna a toaleta přímo v ní. Pro každou z ostatních chat (č. 2 až 7) je vyhrazena vlastní zamykatelná místnost s koupelnou (sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou) v jedné samostatné budově. Chata č. 8 sdílí dvě WC a dvě koupelny s hosty ve stanech. 

Přímo v kempu je hostinec s krytou terasou a barem kde vám nabídnou výbornou domácí kuchyni. Provoz je celodenní 12:00-22:00 mimo pondělí a úterý. Snídaně je lépe dohodnout si předem.
Hosté kempu mohou také využívat společnou kuchyňku pro přípravu vlastních jídel. Venku je k dispozici gril, ohniště a posezení. Rodiny s dětmi mohou využít možnosti zapůjčení postýlek a židliček na krmení. Majitelé kempu mysleli i na zábavu a sport - můžete tady hrát šipky a celou řadu stolních her, uprostřed kempu je hřiště na hraní badmintonu,  volejbalu, nohejbalu nebo fotbalu, sporotvní potřeby si zde můžete vypůjčit. Domácí mazlíčci mají do kempu povolen přístup.

Okolí kempu přímo vybízí k zajímavým výletům. 20 min chůze od tábora je přírodní rezervace Jezírka se skryjskými jezírky a vodopády. Dále můžete v okolí navštívit rozhlednu Velká Buková, trosky hradů Týřov, Krašov a Krakovec. Čeká zde na vás lom kde Joachim Barrande prováděl své první výzkumy pravěkých zkamenělin a muzeum věnované jeho paleontologickým sbírkám a ilustracím zkamenělin trilobitů i jiných prvohorních živočichů, expozicím lidové kultury a bydlení, a archeologickým nálezům v okolí Týřova. 

 V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku i náročnější cyklistiku. Milovníci pěší turistiky se mohou vydat na naučnou stezku Po stopě trilobita, která začíná přímo ve Skryjích u muzea Joachima Barranda. Vodáci budou zase nadšeni malebným kaňonem řeky Berounky. Nedaleko od kempu lze přebrodit řeku a zajít si k Čechově mlýnu se starou vodní elektrárnou a muzeem.

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Červen - Říjen -- otevřeno
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load