Vyhledávání

Sledujte nás online
Do you speak?

Infocentrum NELAHOZEVES

Středočeská obec Nelahozeves, se nachází 25km na sever od Prahy podél levého břehu řeky Vltavy. Je známá jako rodiště světoznámého skladatele Antonína Dvořáka. V bývalé nádražní budově nedaleko lobkowiczkého zámku provozuje obec své vlastní informační centrum.

Naše infocentrum je nejen turistickým hotspotem, oblíbila si ho i řada místních. Máme otevřeno denně mimo pondělí. Rádi poradíme s čímkoliv budete potřebovat. Doporučíme, co v Nelahozevsi stojí za vidění, a co nevynechat v blízkém okolí. Nabízíme i rozličné upomínkové předměty. Kromě klasických fotopohledů např. ilustrované pohledy od místního výtvarníka Martina Zacha, odznaky s motivy obce a Antonína Dvořáka a také různá razítka, knížky, mapy atd.

Fungujeme i jako kavárna. Můžete si u nás dát třeba espresso, frappé, horkou čokoládu, čaj, anebo nápoj z Karáskových sirupů v teplé i studené variantě. Máme i točenou jedenáctku z Únětického pivovaru, víno a také alko i nealko drinky. Honí vás mlsná? Žádný problém. Nabízíme dobroty od PerníKáči z Velvar i zákusky z kralupské Kavárny Rígrovka. Každý týden máme něco jiného, ale vždy si zakládáme na lokálnosti produktů.

Příjemné posezení najdete uvnitř i venku, a stále ho vylepšujeme. Ve výklenku se zabaví i ti nejmenší. Je v něm dětský koutek s parádním výhledem na projíždějící vlaky. Oživení tohoto místa bylo snem mnoha místních a jsme rádi, že se nám to povedlo a těšíme se na vaši návštěvu.

Sledovat nás můžete i na facebooku https://www.facebook.com/infonelahozeves

mailNelahozeves

Žel.stanice Nelahozeves-zámek, Nelahozeves 2, 277 51

Telefon:+420 315 315 841
E-mail:infocentrum@nelahozeves.cz
Web:www.infocentrum.nelahozeves.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Leden - Prosinec Po - zavřeno
Út 10:00 - 17:00 otevřeno
St 10:00 - 21:00 otevřeno
Čt 10:00 - 17:00 otevřeno
10:00 - 21:00 otevřeno
So 10:00 - 21:00 otevřeno
Ne 10:00 - 17:00 otevřeno
 

Kudy k nám?

Kontakt

Vedoucí střediska Vrchbělá
Petra Marešová 
Mobil: 603 893 213
E-mail: petra.maresova@sccr.cz

Správce areálu Vrchbělá
Tomáš Tomaštík 
Mobil: 725 382 266 
E-mail: tomas.tomastik@sccr.cz

 
load