Kemp

Kemp provozovaný převážně v období letních měsíců se rozkládá na ploše téměř 10 000 m2. Pečlivě udržovaný trávník poskytuje komfort pro stavbu vlastních stanů. Areál kempu je oplocený a nabízí sociální zázemí, jmenovitě toalety, sprchy a venkovní dřez na umývání nádobí. Dále jsou zde zřízeny elektrické přípojky pro karavany. Areál je oplocen, aby byl zajištěn co nejvyšší stupeň bezpečí hostů. Auta je možné odstavit na přilehlém parkovišti, které se nachází hned vedle kempu.

Jelikož kemp funguje jako sezónní a na místě není přítomna stálá obsluha, je nutné dorazit ve všední dny mezi 8:30 – 17:00 nebo zavolat předem a ohlásit čas plánovaného příjezdu. Kontaktovat nás můžete na čísle 603 893 213.
Vstup se psem povolen

Po dobu vládního nařízení ohledně povinnosti kontrolování testů, je nutné, aby všichni hosté kempu Vrchbělá, měli platný negativní test, který nesmí být starší 72hodin (provedený zdravotním personálem, nebo s potvrzením od zaměstnavatele), potvrzení o očkovaní starší 21dnů a nebo potvrzení o prodělání nemoci ve lhůtě 180 dnů. 

Děti do 6let test mít nemusí nad 6 let opět postačí potvrzení testu ze školy ne starší 72h.